6 salonów Garmin w Polsce

Dalmierz laserowy Garmin Approach Z80 [010-01771-00]

Dostępność w sklepie internetowym: W sprawie terminu realizacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
Dostępność w salonach firmowych: Kliknij i sprawdź
Cena: 2 799,00 zł 2799.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-01771-00

100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 12 lat doświadczenia

Opis

Garmin Apprach Z80 - laserowy dalmierz GPS do gry w golfa

  • Mapowanie pola golfowego 2D w kolorze, zintegrowane z wyświetlaczem wizjera (ponad 41 000 pól golfowych w bazie).
  • Szczegółowy widok greenów w formie nakładki 2D, z informacjami na temat odległości do początku i końca greenu, dostępny po namierzeniu flagi.
  • Najlepszy pomiar dystansu z dokładnością do 25 cm w promieniu 320 metrów (360 jardów)
  • Stabilizacja obrazu redukująca drgania i ułatwiająca znalezienie oraz pomiar dystansu do flagi.
  • Funkcja dystans PlaysLike korygująca odległość po uwzględnieniu różnicy wysokości terenu. Na czas zawodów można ją wyłączyć.

Spójrz na rozgrywkę z innej perspektywy

Laserowy dalmierz GPS Approach Z80 to najbardziej dokładne urządzenie tego typu dostępne na rynku. Pozwala spojrzeć z innej perspektywy na ponad 41 000 pól golfowych z całego świata. Gdy spojrzysz przez wizjer, zobaczysz odległość do dołka z kolorową nakładką CourseView 2D i odległość do przeszkód oraz początku i końca greenu. Następnie, gdy aktywujesz laserowy dalmierz, otrzymasz odległość do dowolnego celu z dokładnością do 25 cm (10 cali). Dalmierz Approach Z80 automatycznie określi, do którego dołka grasz, i dostarczy informacji na temat normy uderzeń i układu pola.

Spójrz na rozgrywkę z innej perspektywy

Namierz flagę

Dzięki stabilizacji obrazu z łatwością znajdziesz flagę i określisz odległość. Funkcja namierzania flagi jeszcze bardziej ułatwia to zadanie. Po namierzeniu flagi na wyświetlaczu wizjera pojawią się: szczegółowa nakładka 2D na układ greenu, odległości do początku i końca greenu. Aby wszystko było wyraźne i przejrzyste, widok w dalmierzu powiększony jest 6-krotnie. Dodatkowo nakładane są rozszerzone mapy, które pokazują układ dołka.

Pomoc przy uderzeniach pod górkę lub z górki

Funkcja dystans PlaysLike przelicza odległość, w oparciu o różnice wysokości terenu między miejscem uderzenia a celem oznaczonym na mapie. Dzięki tej funkcji z łatwością dobierzesz kij do uderzenia pod górkę lub z górki. Oczywiście na czas zawodów możesz wyłączyć funkcję dystans PlaysLike. Urządzenie ma nawet funkcję PinPointer, która pomaga ustalić kierunek do greenu przy uderzeniach z zasłoniętym widokiem.

Pomoc przy uderzeniach pod górkę lub z górki

Sprawdź możliwości gry

Po określeniu odległości do celu funkcja Laser Range Arc wyznaczy na mapie łuk 2D, dzięki któremu zobaczysz, jakie masz możliwości gry na wyznaczonej odległości.

Sprawdź możliwości gry
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl