6 salonów Garmin w Polsce
Sklep Garmin Warszawa - Al. KEN 36A

Czy w czasach braku czasu i ciągłego pośpiechu warto otwierać sklepy stacjonarne? Naszym zdaniem zdecydowanie tak! Bazując na ponad 10 letnim doświadczeniu, wiemy że wielu z Was chce zapoznać się z produktem na żywo, porozmawiać z ekspertem, zapytać o różnice między poszczególnymi urządzeniami itp. Dlatego po naziemnych oddziałach TRIGAR.pl w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku przyszedł czas na Warszawę! 

TRIGAR.pl - Sklep Garmin Warszawa

Nasz warszawski oddział znajduje się na Alei KEN 36A. Salon mieści się w tym samym budynku co Galeria Ursynów, ale nie w samej galerii. Stanowi on odrębny lokal z niezależnym wejściem od strony dzielnicy Kabaty. Przed lokalem jest duży bezpłatny parking, na który można wjechać bezpośrednio z al. KEN (jadąc w stronę Centrum) lub z ul. Henryka Raabego.  

Jesteśmy oficjalnym partnerem marki Garmin w Polsce już od ponad dekady. W związku z czym w ofercie sklepu znajdziecie m.in. zegarki treningowe, liczniki rowerowe, kamery sportowe, nawigacje ręczne, morskie, motocyklowe, samochodowe i inne produkty amerykańskiego lidera rynku GPS. Poza urządzeniami w naszym salonie będziecie mogli zakupić także powiązane z nimi oryginalne akcesoria Garmin. Ładowarki, uchwyty, paski, czujniki, pokrowce. Wszystko to dostępne od ręki!

Od początku naszej współpracy z firmą Garmin hołdujemy jednej zasadzie: TRIGAR.pl to nie tylko sklep internetowy! 

Dziękujemy za Wasze zaufanie, bo bez Was nie było by nas :) 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl