Konfigurator wyboru urządzenia Garmin

Zastanawiasz się, które urządzenie Garmin wybrać? 

Zdaj się na nasze wieloletnie doświadczenie! Skontaktuj się z nami za pomocą jednej z poniższych form.

Pomożemy Ci wybrać urządzenie na miarę Twoich oczekiwań.  

 

Live Chat

Czat na żywo to najszybsza forma kontaktu. Bez zakładania kont, rejestracji i wychodzenia z domu możesz skorzystać z pomocy naszych ekspertów. W celu rozpoczęcia rozmowy kliknij w ikonę znaku zapytania w prawym, dolnym rogu strony. Jesteśmy dostępni w godzinach pracy naszych salonów.

 

Infolinia: 500 521 500

Jeżeli cenisz bezpośredni kontakt skorzystaj z naszej infolinii. Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać odpowiednie urządzenie. W dni robocze pracujemy w godzinach 10-18, a w sobotę 10-14. Opłata jak za połączenie z siecią Orange.

 

Mail: sklep@trigar.pl

Mail to sprawdzony sposób kontaktu poza godzinami pracy naszego sklepu. Na wszystkie wiadomości staramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin.

 

Salony firmowe

Jeżeli jesteś z okolic Gdańska, Poznaniu lub Wrocławia to możesz odwiedzić nasze salony stacjonarne. Na miejscu posiadamy pokazowe wersje topowych modeli. Nasi eksperci przedstawią różnice i pomogą Ci wybrać optymalne urządzenie. Sprawdź lokalizację salonów.  

W celu ułatwienia wyboru odpowiedniego urządzenia Garmin przygotowaliśmy tabele porównujące najważniejsze funkcje w danych grupach? 

Wybierz grupę i przejdź do tabeli:  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl