6 salonów Garmin w Polsce
Opcje przeglądania
Rok produkcji
Aktywność triathlon
Aktywność pływanie
Doładowanie solarne
Zawiera mapę
Odtwarzacz muzyki
Płatności zegarkiem
Ekran kolorowy
Ekran dotykowy
Tętno z nadgarstka
Moduł GPS
Wysokościomierz
Nawigacja po kursie
Dynamik biegu
Pulsoksymetr
Body Battery
Connect IQ
Garmin Explore

Zamów za jednym razem akcesoria pasujące do Twojego produktu

Seria zegarków Garmin Vivoactive 4 została podzielona na dwie wielkości tarczy. Podobnie jak we wcześniejszych modelach z oznaczeniem "3", do obsługi zegarka wykorzystujemy ekran dotykowy z tą różnicą, że na obudowie pojawiły się dwa klawisze. Ułatwiają one poruszanie się po menu zegarka. Vivoactive 4 odbiera sygnał z trzech systemów satelitarnych i posiada optyczny czujnik do pomiaru tętna. Nowościami w stosunku do poprzednika jest obecność animowanych wskazówek dotyczących treningu, które można wyświetlić na ekranie zegarka, pulsoksymetr, funkcja BodyBattery czy opcja wykrywania wypadku i wzywania pomocy.  

Garmin Vivoactive 4 z muzyką i płatnościami w standardzie

Wszystkie modele z serii Garmin Vivoactive 4 i Vivoactive 4S posiadają funkcję strumieniowego przesyłania muzyki do słuchawek bluetooth. Zegarki współpracują z najpopularniejszymi na świecie serwisami streamingowymi, czyli Spotify i Deezer. Dzięki funkcji Garmin Pay możesz zapomnieć o zaberaniu ze sobą na trening portfela czy karty. Za zakupy zapłacisz zegarkiem.

Monitoruj zdrowie przez cały dzień 

Garmin Vivoactive 4 posiada szereg funkcji ułatwiających monitorowanie stanu zdrowia. Wymienić tu można m.in. opcję zliczania ilości oddechów w trakcie dnia, ćwiczeń czy snu, opcję pomiaru stresu i poziomu naładowania wewnętrznej baterii Garmin BodyBattery. Za pomocą zegarka możemy też monitorować nawodnienie organizmu, a także śledzić cykl menstruacyjny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl