6 salonów Garmin w Polsce

Zestaw GNX Wireless Wind

Dostępność w sklepie internetowym: W sprawie terminu realizacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
Dostępność w salonach firmowych: Kliknij i sprawdź
Cena: 3 899,00 zł 3899.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-01616-10

100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 12 lat doświadczenia

Opis

Informacje niezbędne do wyruszenia w rejs

 • Zawiera przyrząd GNX™ Wind i bezprzewodowy przetwornik gWind™ Wireless 2.
 • Po połączeniu ze zgodnym ploterem nawigacyjnym GPS przyrząd GNX Wind pokazuje jednocześnie 2 pola danych i cyfrową różę wiatrów, które wyświetlają dane o rzeczywistym1 i pozornym wietrze, pilota sterowania, prędkość łodzi i inne parametry.
 • Wyświetla dane o prędkości wiatru rzeczywistego1 i pozornego, kącie wiatru, kierunku wiatru rzeczywistego1, prędkości łodzi, prędkości nad dnem, prędkości wypadkowej, kierunku, kursie drogi nad dnem, itd.
 • Zawiera łatwy w montażu przetwornik bezprzewodowy gWind Wireless 2, który eliminuje konieczność prowadzenia kabli wewnątrz masztów o wysokości do 15 m (50 stóp).
 • Wewnętrzna bateria ładowana za pomocą panelu słonecznego ma żywotność 3 lat i łatwo ją wymienić.

Po połączeniu przyrządu GNX Wind z bezprzewodowym przetwornikiem gWind Wireless 2 można uzyskać informacje o wietrze.

Przyrząd GNX Wind

Przyrząd GNX Wind zapewnia informacje o wietrze niezbędne do podejmowania trafnych decyzji. Jest wyposażony w bardzo czytelny, podświetlany monochromatyczny wyświetlacz LCD ze szklanym wykończeniem i możliwością dostosowania kolorów podświetlenia. Ponadto po podłączeniu przez sieć NMEA 2000® może wyświetlać jednocześnie 2 pola danych i cyfrową różę wiatrów, by prezentować dane wiatru rzeczywistego1 i pozornego, wskazówki dotyczące sterowania, prędkość łodzi i wiele innych danych. Niskie zużycie energii na poziomie 350 mW w ciągu dnia (bez podświetlenia) oraz na poziomie 400 mW w nocy (średni poziom podświetlenia) sprawia, że urządzenie doskonale sprawdza się na łodziach żaglowych. Ustawienia użytkownika pozwalają skonfigurować układ ekranu zgodnie z preferencjami użytkownika. Konfiguracje wyświetlania obejmują ponad 15 ważnych parametrów morskich dotyczących wiatru, prędkości i nawigacji. Ponadto przyrząd można połączyć bezprzewodowo z zegarkiem morskim GPS quatix® 3 za pośrednictwem technologii ANT®, aby informacje o wietrze przesyłane były bezpośrednio do wyświetlacza na nadgarstku. 

Przetwornik bezprzewodowy gWind Wireless 2

Przetwornik bezprzewodowy gWind Wireless 2 to łatwe w montażu rozwiązanie, które eliminuje konieczność mocowania kabli na maszcie o wysokości do 15 m (50 stóp). Dokładne sygnały dotyczące wiatru są przesyłane za pośrednictwem połączenia ANT bezpośrednio do GNX Wind lub zgodnego plotera nawigacyjnego GPSMAP® firmy Garmin. W konstrukcji przetwornika zastosowano znaną technologię dwustatecznikową Nexus® i trzyłopatowe śmigło zapewniające dokładny pomiar prędkości i kąta wiatru przy słabszym wietrze. Urządzenie jest sprzedawane osobno lub w zestawach, które mogą być wykorzystywane jako samodzielne systemy do pomiaru wiatru lub mogą zostać rozszerzone do kompletnego systemu sieciowego za pomocą sieci NMEA 2000.

W pudełku:

 • GNX Wind
 • Przetwornik bezprzewodowy gWind Wireless 2
 • Uchwyt do montażu na maszcie
 • Elementy montażowe
 • Bateria NiMH
 • Dokumentacja

 

1 Do uzyskania informacji o wietrze rzeczywistym niezbędne są dane o prędkości po wodzie i kierunku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl