6 salonów Garmin w Polsce

Zestaw GNX Wireless Sailpack

Dostępność w sklepie internetowym: W sprawie terminu realizacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
Dostępność w salonach firmowych: Kliknij i sprawdź
Cena: 6 899,00 zł 6899.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-01616-20

100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 12 lat doświadczenia

Opis

Informacje niezbędne do podejmowania trafnych decyzji

 • Zawiera przyrządy morskie Garmin GNX™ Wind i GNX 20, przetwornik bezprzewodowy gWind™ Wireless 2 oraz inteligentny przetwornik DST800 do montażu na kadłubie.
 • Przyrządy GNX Wind i GNX 20 mają bardzo czytelne monochromatyczne wyświetlacze LCD.
 • Przetwornik bezprzewodowy gWind Wireless 2 eliminuje konieczność prowadzenia kabli wewnątrz masztów o wysokości do 15 m (50 stóp).
 • Zaawansowany przetwornik DST800 zapewnia informacje o głębokości i temperaturze wody oraz prędkości po wodzie.
 • Łatwe połączenie typu plug-and-play z siecią NMEA 2000®.

Zestaw żeglarski GNX Wireless zawiera wszystkie elementy niezbędne do uzyskania informacji o wietrze i wodzie.

Przyrząd GNX Wind

Przyrząd GNX Wind zapewnia informacje o wietrze niezbędne do podejmowania trafnych decyzji. Przyrząd GNX Wind jest wyposażony w bardzo czytelny, podświetlany monochromatyczny wyświetlacz LCD ze szklanym wykończeniem i możliwością dostosowania kolorów podświetlenia. Ponadto, po podłączeniu przez sieć NMEA 2000 może wyświetlać jednocześnie 2 pola danych i cyfrową różę wiatrów, by prezentować dane wiatru rzeczywistego i pozornego, wskazówki dotyczące sterowania, prędkość łodzi i wiele innych danych. Niskie zużycie energii na poziomie 350 mW w ciągu dnia (bez podświetlenia) oraz na poziomie 400 mW w nocy (średni poziom podświetlenia) sprawia, że urządzenie doskonale sprawdza się na łodziach żaglowych. Ustawienia użytkownika pozwalają skonfigurować układ ekranu zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Konfiguracje wyświetlania obejmują ponad 15 ważnych parametrów morskich dotyczących wiatru, prędkości i nawigacji. Ponadto przyrząd można połączyć bezprzewodowo z zegarkiem morskim GPS quatix® 3 za pośrednictwem technologii ANT® ,aby informacje o wietrze były przesyłane bezpośrednio do wyświetlacza na nadgarstku.

 

Przetwornik bezprzewodowy gWind Wireless 2

Przetwornik bezprzewodowy gWind Wireless 2 to łatwe w montażu rozwiązanie, które eliminuje konieczność mocowania kabli na maszcie o wysokości do 15 m (50 stóp). Dokładne sygnały dotyczące wiatru są przesyłane za pośrednictwem połączenia ANT bezpośrednio do przyrządu do pomiaru wiatru GNX Wind lub zgodnego plotera nawigacyjnego GPSMAP® firmy Garmin. W konstrukcji przetwornika zastosowano znaną technologię dwustatecznikową Nexus i trzyłopatowe śmigło zapewniające dokładny pomiar prędkości i kąta wiatru przy słabszym wietrze.

 

Przyrząd morski GNX 20

Czytelny wyświetlacz przyrządu GNX 20 z czarnymi cyframi na białym lub kolorowym tle daje wyraźny podgląd odczytów głębokości i temperatury wody, prędkości łodzi po wodzie oraz ponad 50 parametrów morskich i związanych z łodzią za pośrednictwem sieci NMEA 2000. Ustawienia użytkownika pozwalają wybrać jedną spośród 5 dostępnych konfiguracji wyświetlacza (jedna, dwie lub trzy funkcje plus tryby wskaźnika i wykresu) dla profilu łodzi żaglowej i łodzi motorowej. Konfiguracje te umożliwiają wyświetlanie danych o wietrze, głębokości i prędkości, jak również dostosowanie stron z informacjami w celu wyświetlania najistotniejszych danych morskich i danych dotyczących łodzi. Wyświetlacz ma szklane wykończenie i powłokę antyrefleksyjną, które zapewniają doskonałą czytelność tak w dzień, jak i w nocy, dzięki wyświetlaniu cyfr o wysokim kontraście i możliwości regulacji ich wysokości do 36 mm. W dzień urządzenie nie wymaga stosowania podświetlenia, co zapewnia zużycie energii na poziomie 350 mW (25 mA) w dzień i 400 mW w nocy.

Inteligentny przetwornik DST800 do montażu na kadłubie

Przetwornik DST800 przekazuje informacje o głębokości i temperaturze wody oraz prędkości po wodzie do sieci NMEA 2000. Ten 100-watowy przetwornik ma zasięg na głębokość 100 m (330 stóp).

W pudełku:

 • Przetwornik bezprzewodowy gWind Wireless 2
 • GNX™ Wind
 • GNX™ 20
 • Inteligentny przetwornik DST800 do montażu na kadłubie
 • Przewód zasilający NMEA 2000
 • Terminatory NMEA 2000
 • Kabel podłączeniowy NMEA 2000 (2 m)
 • Trójnik NMEA 2000 (3 szt.)
 • Uchwyt do montażu na maszcie
 • Elementy montażowe
 • Bateria NiMH
 • Dokumentacja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl