Nowy salon TRIGAR.pl w Białymstoku już otwarty. Zapraszamy ;)
6 salonów Garmin w Polsce

Garmin eTrex Vista HCx [010-00630-01]

Dostępność w sklepie internetowym: niekontynuowane
Dostępność w salonach firmowych: Kliknij i sprawdź
Cena: 1 000,00 zł 1000.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: 010-00630-01
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 370zł
Salony firmowe w 6 miastach w Polsce

Opis

Zakończona produkcja!!!

 

Ani gęste korony drzew, ani głębokie kaniony nie zdołają zmylić niezawodnego urządzenia eTrex Vista HCx. Bardzo czuły odbiornik nie gubi sygnału GPS w najbardziej wymagających warunkach. Podobnie do Vista Cx ten ręczny system nawigacyjny jest wyposażony w jasny, kolorowy wyświetlacz, wysokościomierz barometryczny, elektroniczny kompas, gniazdo kart microSD™ oraz funkcję automatycznego wyznaczania tras i jest bardzo praktyczny w każdej podróży.

Ciesz się sygnałem bez zakłóceń

Dzięki bardzo czułemu modułowi GPS z systemem WAAS urządzenie eTrex Vista HCx szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach. Korzyści są oczywiste — bez względu na to, czy znajdujesz się w gęstym lesie, czy w pobliżu wysokich budynków lub drzew, system nawigacyjny Vista HCx pomoże Ci odnaleźć drogę zawsze wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujesz.

Zorientuj się

System nawigacyjny Vista HCx posiada wbudowany kompas elektroniczny informujący o położeniu nawet wtedy, gdy się nie przemieszczasz, a wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz. Wysokościomierza można również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić prognozowanie zmieniających się warunków pogodowych.

Poszerz dostępną pamięć

Dodawanie map w Vista HCx jest jeszcze prostsze dzięki gniazdu kart microSD. W prosty sposób włóż opcjonalną kartę microSD z fabrycznie załadowanymi danymi MapSource przeznaczonymi do wypraw lądowych i morskich. Wystarczy włożyć kartę z danymi MapSource oraz szczegółowymi mapami ulic, a urządzenie Vista HCx dostarczy szczegółowych wskazówek, jak dojechać do celu. Gniazdo kart znajduje się wewnątrz wodoszczelnej komory baterii, więc jest bezpieczne w razie zamoczenia urządzenia.

Zabierz urządzenie gdzie tylko chcesz

Podobnie jak reszta urządzeń z serii eTrex, Vista HCx jest lekkie i niewielkie — idealne na wszelkie podróże.

Pozostałe funkcje urządzenia Vista HCx:

  • Wodoszczelność zapewnia odporność działanie warunków atmosferycznych i przypadkowe zanurzenie w wodzie.
  • 256-kolorowy, czytelny w świetle słonecznym wyświetlacz umożliwia łatwe rozróżnienie szczegółów map i do tego prezentuje się fantastycznie
  • Szybkie połączenie USB, dzięki któremu można przesyłać waypointy i inne dane do komputera

eTrex Vista HCx: rusz w teren z pewnością.

Akcesoria

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl