• Czy wiesz, że możesz nas odwiedzić w aż sześciu salonach firmowych! Sprawdź
  • Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 299zł

Garmin Oregon 450 [010-00697-40]

Dostępność w sklepie internetowym: niekontynuowane
Dostępność w salonach firmowych: Kliknij i sprawdź
Cena: 1 050,00 zł 1050.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: 010-00697-40

100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 12 lat doświadczenia

Opis

 
Urządzenia z serii Oregon to najwszechstronniejsza nawigacja w segmencie outdoor. Wystarczy dotknąć, kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 3 cali i wybrać jeden z dostępnych profili: samochodowy, rekreacyjny, marine, geocache lub fitness.

Bardzo czuły odbiornik GPS obsługujący system WAAS oraz funkcja HotFix, która umożliwia wstępne ustalenie pozycji w oparciu o sygnał satelitarny, zapewniają precyzyjne określanie lokalizacji z dokładnością do ok. 3 metrów. Wszystkie modele z tej serii wyposażono w wysokościomierz barometryczny, 3 -osiowy elektroniczny kompas i funkcję bezprzewodowej wymiany tras, śladów, punktów orientacyjnych z wybranymi urządzeniami firmy Garmin.

Sportowcom przyda się możliwość podłączenia pulsometru oraz czujnika kadencji. Ludzie aktywni skorzystają z wbudowanych danych astronomicznych, obejmujących informacje o pływach, godziny wschodów i zachodów słońca oraz kalendarz myśliwski i wędkarski.

Wszystkie urządzenia z tej serii są wodoszczelne ( norma IPX7 ) i posiadają wbudowaną mapę bazową świata, która odzwierciedla ukształtowanie terenu za pomocą cieniowania. Do systemu można tez bez trudu załadować dodatkowe mapy, aby dostosować go do własnych potrzeb.
 

Mając urządzenie Oregon 450 możesz pozwolić sobie na prawdziwy kontakt z naturą. To urządzenie ręczne następnej generacji jest wyposażone w wytrzymały ekran dotykowy czytelny w pełnym słońcu i wbudowaną mapą bazową całego świata z cieniowanym reliefem, odbiornik o dużej czułości, wysokościomierz barometryczny, 3-osiowy kompas elektroniczny, gniazdo kart microSD™, przeglądarkę zdjęć i wiele innych. Umożliwia ono nawet wymianę śladów, punktów, tras i skrzynek między podobnymi urządzeniami.

 

 

Dotknij i w drogę

Urządzenie Oregon 450 wskazuje drogę na wytrzymałym, kolorowym, czytelnym nawet w pełnym słońcu ekranie dotykowym o przekątnej 3", który zapewnia wyraziste, udoskonalone kolory i wyświetla obrazy o wysokiej rozdzielczości. Jego interfejs jest prosty w użyciu, więc można spędzić więcej czasu na rozkoszowaniu się przyrodą a mniej na szukaniu informacji. Możliwość wyboru różnych pulpitów pozwala dostosować wygląd wyświetlacza. Dzięki swojej wytrzymałości i wodoszczelności urządzenie Oregon 450 jest odporne na działanie warunków atmosferycznych. Niestraszne mu wyboje, kurz, brud, wilgotność ani woda.

Eksploruj więcej

Urządzenie Oregon 450 ma wbudowaną mapę bazową całego świata z cieniowanym reliefem. Wystarczy dotknąć kolorowego ekranu, aby rozpocząć nawigację. Mapy z cyfrowym modelem terenu pokazują cieniowane kontury przy dużym powiększeniu dla lepszej orientacji w otaczającym terenie.

Zorientuj się

Urządzenie Oregon 450 ma wbudowany 3-osiowy kompas elektroniczny z kompensacją nachylenia, który wskazuje kierunek nawet wtedy, gdy się nie przemieszczasz i nie trzymasz urządzenia poziomo. Natomiast wysokościomierz barometryczny monitoruje zmiany ciśnienia, aby precyzyjnie określić wysokość, na jakiej się znajdujesz. Można go również użyć do stworzenia wykresu rozkładu ciśnienia barometrycznego w czasie, co może ułatwić prognozowanie zmieniających się warunków pogodowych. Dowiaduj się z wyprzedzeniem o zmianach wysokości i korzystaj z ulepszonej nawigacji według śladu. Dzięki bardzo czułemu modułowi GPS z systemem WAAS i funkcją wstępnego ustalania pozycji HotFix® w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie Oregon 450 szybko i precyzyjnie ustala pozycję użytkownika oraz nie traci pozycji GPS nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach.

 

Przesyłanie bezprzewodowe

Za pomocą urządzenia Oregon 450 można bezprzewodowo udostępniać punkty, trasy i skrzynki innym użytkownikom zgodnych urządzeń Oregon, Colorado i Dakota. Można w ten sposób przesłać znajomemu ulubioną trasę pieszej wędrówki lub pozycję skrzynki do odszukania. Udostępnianie danych jest proste. Wystarczy dotknąć „Wyślij”, aby przesłać informacje do podobnych urządzeń.

Dodawaj mapy

Dodawanie nowych map jest proste dzięki dużemu wyborowi szczegółowych map topograficznych, morskich i drogowych firmy Garmin. Za pomocą gniazda kart microSD™ w urządzeniu Oregon 450 możesz wczytać mapy Topo Polska i wyruszyć na szlak albo włożyć karty z fabrycznie załadowanymi mapami BlueChart® g2, aby wspaniale spędzić czas na wodzie, lub z mapami City Navigator, aby wyznaczać szczegółowe trasy (zobacz zgodne mapy w karcie „Mapy”). Urządzenie Oregon 450 umożliwia także korzystanie z obrazów satelitarnych BirdsEye (wymagana subskrypcja), które można pobierać do urządzenia i integrować z własnymi mapami.

 

 

Znajdź przyjemność

Urządzenie Oregon 450 obsługuje pliki GPX pobrane ze strony OpenCaching.com, które umożliwiają ładowanie skrzynek i innych szczegółów bezpośrednio do urządzenia. Rezygnując z map drukowanych, nie tylko pomagasz chronić środowisko, ale także zwiększasz efektywność. Model Oregon zapisuje i wyświetla kluczowe informacje, w tym pozycję, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza koniec ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz drukowania! Wystarczy przesłać plik GPX do urządzenia i rozpocząć polowanie na ukryte skrzynki ze skarbami. Można nawet wyświetlać zdjęcia ze swoich wycieczek przy użyciu przeglądarki zdjęć. Płaskie i lekkie urządzenie Oregon jest doskonałym towarzyszem wszelkich zajęć na wolnym powietrzu. 

Zaplanuj kolejną podróż

Zaplanuj swoją kolejną podróż z oprogramowaniem BaseCamp™ do przeglądania i porządkowania map, punktów, tras i śladów oraz przesyłania do posiadanego urządzenia firmy Garmin. To bezpłatne oprogramowanie do planowania podróży wyświetla na ekranie komputera mapy topograficzne w widoku 2D lub 3D, wraz z poziomicami terenu i profilami wysokości. W połączeniu z subskrypcją obrazów satelitarnych BirdsEye umożliwia ono przesyłanie nieograniczonej ilości zdjęć satelitarnych, a także dodawanie znaczników geograficznych do zdjęć i przypisywanie ich do określonych punktów.

 

Zawartość pudełka:

  • Oregon 450
  • Karabińczyk strażacki
  • Kabel USB
  • Skrócona instrukcja obsługi
 
Własności fizyczne i działanie:
Wymiary urządzenia, szer. x wys. x gł.: 2.3" x 4.5" x 1.4" (5.8 x 11.4 x 3.5 cm)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.: 1.53"W x 2.55"H (3.8 x 6.3 cm); 3" diag (7.6 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.: 240 x 400 pikseli
Typ wyświetlacza: kolorowy (65 tys.), odblaskowo-przezroczysty ekran TFT
Waga: 192.7 g z bateriami
Bateria: 2 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe
Czas działania baterii: 16 godzin
Wodoszczelny: tak (IPX7)
Pływający: nie
Bardzo czuły odbiornik: tak
Interfejs: zgodność z USB 2.0 i NMEA 0183
Mapy i pamięć:
Mapa bazowa: tak
Fabrycznie załadowane mapy: nie
Możliwość dodawania map: tak
Wbudowana pamięć: 850 MB
Możliwość używania kart z danymi: microSD™ card (do nabycia osobno)
Waypointy/ulubione/pozycje: 2000
Trasy: 200
Wykres śladu: 10 000 punktów, 200 zapisanych tras
Funkcje:
Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach): tak (z opcjonalnymi mapami z szczegółowymi drogami)
Elektroniczny kompas: tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
Ekran dotykowy: tak
Wysokościomierz barometryczny: tak
Aparat: nie
Obsługa funkcji geocache: tak (wersja cyfrowa)
Zgodność z własnymi mapami: tak
Nawigacja do zdjęć (nawigacja na podstawie zdjęć oznaczonych znacznikami geograficznymi): tak
Plenerowe gry GPS: tak (tylko Wherigo)
Kalendarz myśliwski/wędkarski: tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca: tak
Tabele pływów: tak
Pomiar powierzchni: tak
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych): tak
Przesyłanie między urządzeniami (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym urządzeniom): tak
Przeglądarka zdjęć: tak
Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych): tak

Akcesoria

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl