• Czy wiesz, że możesz nas odwiedzić w aż sześciu salonach firmowych! Sprawdź
  • Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 299zł

Garmin Edge 520 [010-01368-00]

Dostępność w sklepie internetowym: niekontynuowane
Dostępność w salonach firmowych: Kliknij i sprawdź
Cena: 969,00 zł 969.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: 010-01368-00

100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 12 lat doświadczenia

Opis

Garmin Edge 520 to licznik rowerowy GPS, który pomaga rywalizować i porównywać wyniki

  • Rywalizacja na żywo w ramach segmentów platformy Strava
  • Po sparowaniu z czujnikiem mocy i czujnikiem tętna informuje o pułapie tlenowym VO2 max dla jazdy na rowerze i czasie regeneracji
  • Po sparowaniu ze zgodnymi trenażerami rowerowymi ANT+® pozwala wyświetlać i obsługiwać dane
  • Śledzi współczynnik FTP (Functional Threshold Power), W/kg i dynamikę jazdy w przypadku używania z czujnikami mocy Vector™ lub Vector 2
  • Funkcje online: automatyczne przesyłanie danych, śledzenie na żywo, powiadomienia z telefonu, wysyłanie/odbieranie tras, udostępnianie w serwisach społecznościowych, informacje o pogodzie  

Udoskonalony Edge

Zaczęliśmy od aerodynamicznego kształtu popularnego modelu Edge 500, dodaliśmy rywalizację na segmentach Strava na żywo, kolorowy wyświetlacz, funkcje online i funkcję zaawansowanej analizy danych. Tak powstał Edge 520 - licznik rowerowy GPS, który ma odpowiedni rozmiar dla kolarzy wyczynowych i mnóstwo funkcji, których potrzebujesz.

Rywalizuj na wybranych segmentach

Edge 520 to pierwszy licznik rowerowy, który jest zgodny z segmentami Strava i obejmuje 3-miesięczny okres próbny usługi Strava Premium. Dzięki członkostwu segmenty Strava oznaczone gwiazdką są automatycznie synchronizowane z urządzeniem 520, aby zapewnić informacje na żywo w trakcie jazdy. Będziesz również otrzymywać powiadomienia o rozpoczęciu i ukończeniu segmentu, a na koniec ranking liderów.

 

Daj z siebie wszystko

Potrzebujesz odrobiny motywacji, aby przejechać samotne kilometry na trenażerze rowerowym? Po sparowaniu ze zgodnym trenażerem rowerowym ANT+ urządzenie Edge 520 oferuje pakiet funkcji treningowych. Powiedzmy, że chcesz trenować ze średnią mocą 240 W. Ustaw cel w urządzeniu Edge 520, zacznij pedałować, a trenażer automatycznie się dostosuje, aby umożliwić osiągnięcie celu, podczas gdy urządzenie 520 będzie wyświetlało statystyki. Możesz również podążać pokonaną wcześniej trasą lub trasą utworzoną przez innego rowerzystę i dosłownie ścigać się z najlepszymi zarejestrowanymi wynikami, a trenażer dostosuje opór, aby odpowiadał profilowi wzniesienia.

Po sparowaniu z miernikiem mocy urządzenie Edge 520 oferuje dodatkowe funkcje, takie jak rejestrowanie współczynnika FTP i mocy (W/kg) oraz danych dotyczących dynamiki jazdy, dzięki czemu możesz porównywać siebie z innymi rowerzystami. Wbudowany test współczynnika FTP pomaga w określeniu punktu odniesienia zarówno dla jazdy na trenażerze, jak i po drodze. Dodaj miernik tętna a urządzenie 520 określi Twój szacunkowy pułap tlenowy i czas odpoczynku po jeździe, który określa, ile czasu powinno upłynąć przed następnym intensywnym treningiem.

Zoptymalizowany wyświetlacz

Jeśli chodzi o wyświetlacz, nie musisz iść na kompromis - urządzenie Edge 520 jest wyposażone w wysokiej jakości kolorowy ekran o przekątnej 2,3 cala. Maksymalnie powiększyliśmy ekran, aby obszar z aktualnymi informacjami był jak największy w stosunku do niewielkich wymiarów urządzenia 520. Czytelność w pełnym słońcu zapewniona.

010-01368-00

Rower z pełną łącznością

Licznik rowerowy Edge 520 współpracuje z urządzeniami obsługującymi łączność ANT+, takimi jak radar rowerowy i światła Varia, czujnikiem prędkości, kadencji i tętna, pilotem zdalnego sterowania Edge i VIRB®, a także zgodnymi wagami. Urządzenie oferuje możliwość integracji z elektroniczną przerzutką Shimano Di25 w celu wyświetlania na ekranie bieżącego przełożenia. Licznik Edge 520 jest też zgodny z miernikami mocy ANT+, w tym z urządzeniami z serii Vector.

010-01368-00

Łączność ze smartfonem

Po sparowaniu ze smartfonem i aplikacją Garmin Connect Mobile urządzenie Edge 520 zapewnia funkcje, takie jak śledzenie na żywo, powiadomienia ze smartfonu, udostępnianie w serwisach społecznościowych, informacje o pogodzie i bezprzewodowe przesyłanie danych. Po zakończeniu przejażdżki dane mogą być automatycznie wysyłane do internetowego serwisu Garmin Connect, gdzie można zapisywać, planować i udostępniać swoje jazdy.

Zejdź z utartych ścieżek

Dzięki niewielkim wymiarom, wytrzymałej konstrukcji i 15-godzinnemu czasowi działania baterii urządzenie Edge 520 doskonale nadaje się do wypraw po bezdrożach. Jest również zgodne z satelitami GPS i GLONASS, co zapewnia więcej możliwości odbierania sygnału bez względu na miejsce. 

 

Dane techniczne

Ekran dotykowy Nie
Ekran kolorowy Tak
Czas pracy Do 15 godzin
Technologia bezprzewodowa ANT+ / Wi-fi
System satelitarny GPS/GLONASS
Zawiera mapę Nie
Slot kart microSD Nie
Trening interwałowy Tak
Trening zaawansowany Tak
Segmenty Strava Tak
Wysokościomierz barometryczny Tak
Współpraca z czujnikiem mocy Tak
Rok premiery 2015
Wymiary urządzenia 4,9 × 7,3 × 2,1
Wymiary wyświetlacza 3,5 x 4,7
Rozdzielczość 200x265 pikseli
Masa 60g
GroupTrack Nie
Climb PRO Nie
Forksight Nie
Find My Edge Nie
Alarm antykradzieżowy Nie
Wyszukiwanie POI Nie
Planowanie trasy Nie (planowanie trasy tylko na komputerze lub w aplikacji)
Przeglądanie mapy/kursu Tylko skalowanie

Akcesoria

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl