• Czy wiesz, że możesz nas odwiedzić w aż sześciu salonach firmowych! Sprawdź
  • Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 299zł

Garmin Dezl 560 LMT [010-00897-12, 020-00033-28]

Dostępność w sklepie internetowym: niekontynuowane
Dostępność w salonach firmowych: Kliknij i sprawdź
Cena: 1 159,00 zł 1159.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: 010-00897-12, 020-00033-28

100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 12 lat doświadczenia

Opis

Wyrusz w trasę z nawigacją dezl 560LMT — zaawansowanym urządzeniem przeznaczonym do celów transportu ciężarowego, zaprojektowanym z myślą o kierowcach. Wyposażone w duży 5'' wyświetlacz, głośniki o zwiększonej głośności i wejście zewnętrznego wideo dla dodatkowej kamery. Rozszerzyliśmy również listę funkcji, uwzględniając ograniczenia prędkości dla samochodów ciężarowych, podświetlanie tras dla ciężarówek i punkty szczególne (POI) dla kierowców ciężarówek. Urządzenie 560LMT polubią nie tylko kierowcy samochodów ciężarowych — kierowcy kamperów docenią możliwość skonfigurowania profilu pojazdu i obliczania tras na podstawie jego wysokości, masy, długości i innych ograniczeń. Urządzenie dezl 560LMT jest przeznaczone dla tych, którzy żyją w trasie.

 

 


Śledź i raportuj swoje podróże


Dzięki urządzeniu dezl 560LMT rejestrowanie i przechowywanie informacji o podróży jeszcze nigdy nie było łatwiejsze. Po zarejestrowaniu zużycia paliwa urządzenie 560LMT automatycznie rejestruje przejechany dystans w celu monitorowania zużycia paliwa IFTA. Łatwo rejestruj godziny pracy i stan jazdy, a urządzenie 560LMT określi liczbę godzin za kierownicą i automatycznie ostrzeże o naruszeniu dopuszczalnego czasu pracy. Wygodnie eksportuj wszystkie dzienniki w celu lepszego raportowania i śledzenia każdej podróży.

Zobacz więcej

Zamontowany w urządzeniu dezl 560LMT ekran dotykowy o przekątnej 5 cali (12,7 cm) i wysokiej rozdzielczości umożliwia szczegółowe wyświetlanie wielu informacji. Możesz śledzić wyraźną, podświetloną trasę dla samochodów ciężarowych na specjalnej mapie (tylko w USA) oraz wyświetlać ostrzeżenia i przypadki naruszenia przepisów dotyczących samochodów ciężarowych. Urządzenie dezl 560LMT jest również standardowo wyposażone w funkcję asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań, która wyświetla fotorealistyczny obraz zbliżających się skrzyżowań w celu naprowadzenia pojazdu na odpowiedni pas w odpowiednim momencie — co jest szczególnie przydatne podczas jazdy po skomplikowanych skrzyżowań autostrad. 

Nawigacja godna zaufania

W urządzeniu dezl 560LMT zostały uwzględnione punkty szczególne (POI) z katalogu pomocy drogowej National Truck and Trailer Services (NTTS) oraz punkty szczególne dla samochodów ciężarowych Navteq, dzięki czemu lista dostępnych punktów szczególnych jest najbardziej obszerna. Dzięki naszym usługom można wyszukiwać zjazdy z trasy w celu zatrzymania się na postój, znalezienia restauracji, noclegu, miejsc wypoczynkowych i stacji ważenia, dzięki czemu nie trzeba już zgadywać co jest za następnym zakrętem. Po znalezieniu miejsca postojowego dla samochodów ciężarowych można wyświetlić listę usług oferowanych w danej lokalizacji, takich jak łączność Wi-Fi, prysznice i wagi dla ciężarówek.

Bezpłatna, bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych

Unikaj korków dzięki zintegrowanemu odbiornikowi komunikatów drogowych FM i bezpłatnej, bezterminowej¹ subskrypcji komunikatów drogowych. Otrzymuj alerty o opóźnieniach w ruchu i robotach drogowych na trasie podróży. Wystarczy dotknąć ekranu urządzenia dezl, aby wyświetlić szczegóły ruchu na drodze lub wyznaczyć objazd omijający obszar, gdzie wystąpił problem.

Poznaj technologię nüRoute™ oraz funkcje trafficTrends i myTrends

Urządzenie dezl 560LMT wyposażone jest w technologię nüRoute z funkcją trafficTrends oferującą archiwalne dane o ruchu oraz funkcją przewidywania trasy myTrends. Dzięki funkcji trafficTrends urządzenie dezl 560LMT automatycznie uzyskuje informacje o natężeniu ruchu w ciągu dnia, aby lepiej wyznaczać trasy i precyzyjniej szacować czas przybycia w oparciu o porę dnia i dzień tygodnia. Dzięki funkcji myTrends, przy zapisywaniu regularnie wybieranych celów podróży w Ulubionych urządzenie dezl 560LMT po jakimś czasie będzie samo wiedziało, dokąd się wybierasz, nawet jeśli nie podasz celu! Urządzenie podaje czas przybycia i ważne informacje o ruchu drogowym. Dlatego urządzenie dezl 560LMT pomoże Ci dotrzeć wszędzie na czas — czy jedziesz do lub z pracy, czy na cotygodniowe spotkanie. Nie jest wymagana subskrypcja ani dodatkowe opłaty.

Poznaj drogę

Dzięki szczegółowym mapom obejmującym wskazówki głosowe z wymową nazw ulic, urządzenie dezl 560LMT umożliwia wyspecjalizowane wyznaczanie tras z uwzględnieniem ograniczeń dla samochodów ciężarowych. (możliwość dostosowania wysokości, masy, długości, szerokości i przeznaczenia do przewozu materiałów niebezpiecznych). Wystarczy wprowadzić wymiary i ograniczenia ładowności, a urządzenie dezl 560LMT poprowadzi Cię zgodnie z wymaganiami. Wbudowana funkcja Planowanie podróży umożliwia tworzenie tras z wieloma postojami oraz planowanie i zapisywanie przyszłych podróży.

Jedź bezpiecznie

Droga nie jest najlepszym miejscem na niespodzianki, dlatego dzięki urządzeniu dezl 560LMT uzyskasz informacje o warunkach na drodze przed Tobą, takich jak ostre zakręty, silny wiatr oraz ograniczeniach m.in. wjazdu z przyczepami lub przewozu materiałów niebezpiecznych. Pole stopnia nachylenia wyświetlane na mapie umożliwia kierowcom przewidywanie zjazdów i podjazdów i odpowiednie dopasowanie przełożenia. Ograniczenia prędkości dla samochodów ciężarowych są wyświetlane, gdy są niższe od ogólnego ograniczenia prędkości; istnieje również możliwość poprawienia ograniczenia prędkości w urządzeniu 560LMT, aby wyświetlane dane były zawsze aktualne.

Prowadź rozmowy przez zestaw głośnomówiący

Urządzenie dezl 560LMT jest wyposażone w bezprzewodową technologię Bluetooth®, wbudowany mikrofon i głośnik, które pozwalają prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący. Wystarczy sparować urządzenie ze zgodnym telefonem z funkcją Bluetooth i rozmawiać przez zestaw głośnomówiący za pośrednictwem modelu 560LMT, będąc skupionym na drodze. Numery wybiera się po prostu za pomocą klawiatury na ekranie dotykowym urządzenia dezl. Aby odebrać połączenie, wystarczy dotknąć ekranu i zacząć mówić do wbudowanego w urządzenie mikrofonu. Pozwala to w bezpieczny i wygodny sposób wybierać numery kontaktów i punkty szczególne poprzez jednokrotne dotknięcie ekranu. 

Urządzenie to nie posiada autoryzacji zgodnie z wymogami amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności (Federal Communications Commission, FCC). Urządzenie to nie jest i nie może być oferowane do sprzedaży ani dzierżawy oraz nie może zostać sprzedane ani wydzierżawione zanim nie uzyska autoryzacji.

¹ Użytkownik będzie otrzymywał dane o ruchu drogowym przez cały okres eksploatacji odbiornika komunikatów drogowych firmy Garmin (dopóki będzie dysponował zgodnym urządzeniem GPS firmy Garmin) albo dopóki firma Garmin będzie odbierała dane o ruchu drogowym od strony trzeciej, w zależności od tego, który z wymienionych warunków nastąpi szybciej. Informacje o ruchu drogowym nie są dostępne na wszystkich obszarach. Informacje o obszarach zasięgu informacji o ruchu drogowym można znaleźć na stronie www.navteq.com/rdstraffic, natomiast umowa licencyjna na oprogramowanie zawierająca wszystkie warunki korzystania znajduje się na stronie www.garmin.com/traffic/fm/navteq.html.
 

Zawartość pudełka: 

  • dezl 560LMT
  • Fabrycznie załadowane mapy City Navigator® NT  Europy (pełne mapy) wraz z dożywotnią aktualizacją
  • Bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych¹
  • Odbiornik komunikatów drogowych FM z przewodem zasilającym 12/24 V
  • Przenośny uchwyt uniwersalny
  • Kabel micro-USB
  • Skrócony podręcznik użytkownika
  • Załadowany katalog pomocy drogowej National Truck and Trailer Services (NTTS)

Akcesoria

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl