• Czy wiesz, że możesz nas odwiedzić w aż sześciu salonach firmowych! Sprawdź
  • Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 299zł

Aktualizacja nuMaps Lifetime USA - dożywotnia aktualizacja map [010-11269-00]

Dostępność w sklepie internetowym: niekontynuowane
Dostępność w salonach firmowych: Kliknij i sprawdź
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: 010-11269-00

100% polska dystrybucja

Autoryzacja Garmin Polska

Sześć salonów firmowych

100% pozytywnych opinii

Darmowa dostawa powyżej 299zł

Ponad 12 lat doświadczenia

Opis

 


 

Zapłać raz — aktualizuj przez cały okres użytkowania

 

Wiedz, gdzie się udać, gdy zmieniają się nazwy ulic lub gdy są otwierane nowe restauracje i inne firmy. Z aktualizacjami nüMaps Lifetime będziesz otrzymywać najbardziej aktualne z dostępnych map — przez cały okres użytkowania danego urządzenia GPS firmy Garmin. Ten pojedynczy, jednorazowy zakup da Ci dostęp do najnowszych informacji o ulicach, autostradach i punktach szczególnych, gdy tylko staną się dostępne nowe informacje. Następnie możesz pobierać nowe dane do urządzenia, korzystając z nawet czterech aktualizacji rocznie, przez cały okres użytkowania danego urządzenia GPS firmy Garmin. To najbardziej wszechstronny z dostępnych planów aktualizacji.

 

Aktualizacje nüMaps Lifetime są dostępne dla map ulic City Navigator® NT używanych w zgodnym urządzeniu Garmin.

 

UWAGA:

Dla nawigacji obsługujących wersję mapy Garmin CityNavigator z oznaczeniem NT nowe mapy będą udostępnianie do dwóch razy w ciągu roku, a dla modeli obsługujących mapę z oznaczeniem NTU uaktualnienia będą udostępniane do czterech razy w roku.

Dla większości odbiorników w celu instalacji pełnej mapy Europy będzie wymagana karta pamięci o pojemności min 4GB.

 

 

Sposób działania

 

Aby korzystać z aktualizacji nüMaps Lifetime, wystarczy posiadać urządzenie firmy Garmin, komputer i kabel USB. Nie obowiązują żadne opłaty miesięczne ani serwisowe — płacisz raz za jedno urządzenie GPS firmy Garmin. Jeśli chcesz przeprowadzić aktualizację map, podłącz urządzenie do komputera i zaloguj się na swoje konto myGarmin, gdzie będą na Ciebie czekać najnowsze dane map gotowe do załadowania do Twojego urządzenia. Stale gromadzimy nowe dane map, a nowe aktualizacje są dostępne do czterech razy w roku. Zarejestruj się, aby otrzymywać wiadomości e-mail z powiadomieniami — będziemy je wysyłać, gdy zostaną udostępnione nowe dane.

 

Aktualizacje map nüMaps Lifetime mogą zostać zainstalowane w jednym zgodnym urządzeniu. Dla dodatkowych urządzeń należy zakupić dodatkowe pliki.

 

Nawigacja godna zaufania dzięki nüMaps Lifetime. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl