TRIGAR.pl GPS dla aktywnych!
TRIGAR.pl - GPS dla aktywnych!

Sprzedaż produktów najwyższej jakości wymaga zaangażowania. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Garmin w Polsce. Miano "Złotego Partnera" zobowiązuje, dlatego nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży w sklepie internetowym. Zapraszamy Was do naszych salonów firmowych oraz na liczne imprezy z naszym udziałem lub pod naszym patronatem.

Chcemy być blisko Was dlatego staramy się uczestniczyć w ważnych wydarzeniach sportowych i nie tylko. Bezpośredni kontakt z aktywnymi użytkownikami produktów Garmin, daje nam bezcenną wiedzę i motywuje do jeszcze sprawniejszego działania. Poniżej lista najbliższych i minionych imprez. Do zobaczenia :) 

Zielonka Cross Duathlon

Jedna z ostatnich imprez pod starym szyldem. Garmin24.pl zmienił się w Trigar.pl, ale nasze hasło "GPS dla aktywnych" pozostało bez zmian. Wciąż wspieramy i popieramy organizację tego typu imprez. Pierwsza edycja duathlonu zorganizowanego na terenie podpoznańskiej Puszczy Zielonka została bardzo pozytywnie przyjęta przez uczestników. Na linii startowej stanęło blisko 150 osób. Liczymy, że w kolejnych edycjach liczba ta zostanie wielokrotnie zdublowana

AmberExpo Gdańsk Półmaraton

17. PKO Poznań Maraton

Zapraszamy do stolicy Wielkopolski na 17. PKO Poznań Maraton. Start maratonu w niedzielę (9.10.2016r). W trakcie odbierania pakietów startowych koniecznie odwiedźcie nasze stoisko. Dla Was jest to idealna okazja do zapoznania się z najnowszymi zegarkami, które pozwolą Wam pobić kolejne życiówki. Z kolei dla nas takie spotkanie to zdobywanie bezcennej wiedzy płynącej od Was - biegaczy, którzy wiedzą czego oczekują od zegarka sportowego z gps. Do zobaczenia na terenie Międzynarodowych Targów Poznański. Czekamy  na Was już od najbliższego piątku. 

 
Bieg Oborygena

27 sierpień 2016 - Oborniki Śląskie

Czy w krainie sosnowych lasów, uzdrowisk, rozłożystych dębów, będących pomnikami 600-letniej historii Obornik Śląskich można poczuć się jak w Australii? Czy wystarczy bezkres zieleni, która kusi zapachem dębów, jesionów, jaworów, modrzewi i sosny, żeby rozbudzić w sobie potrzebę przygody?

Bielański Bieg Rodzinny

24 wrzesień 2016 - Bielany Wrocławskie

Na uczetników 3. Bielańskiego Biegu Rodzinnego będą czekać kolejne medale do kolekcji w ramach AXIT GP Powiatu Wrocławskiego. Tym razem kolejna zdolność motoryczna czyli szybkość. Czy ta zdolność przyda się na trasie? Z pewnością tak, a już na pewno przyda się taki medal :)

Długa Dyszka

9 październik 2016 - Długołęka

Trasa biegu posiada atest PZLA. Start i meta biegu sa usytuowane pod urzędem gminy Długołęka. Tam też znajduje się biuro zawodów, szatnie i parking. Trasa prowadzi ulicami: Robotniczą, Aleksandra Zawadzkiego, Zachodznią, Słoneczną, Kwiatową, Szkolną, Sienkiewicza, Kopernika, Broniewskiego, następnie ponownie ulicą Słoneczną i Sienkiewicza.

Bieg III Wzgórz

15 październik 2016 - Wrocław

Trasa biegu wiedzie przede wszystkim alejkami parku Grabiszyńskiego ale oczywiście ma pewne naturalne przeszkody. Po starcie do pokonania będzie w pierwszej kolejności górka Pafwagu. Po niej należy wbiec po schodach i następnie kładką na drugą stronę ul. Hallera.

Aktywnie z triathlonem

17 czerwiec 2016 - Gdańsk

Zapraszamy do Galerii Manhattan w Gdańsku na imprezę "Aktywni z triathlonem". Na naszym stoisku firmowym będziecie mieli okazję zapoznać się z najnowszymi urządzeniami treningowymi firmy Garmin. Jako partner wydarzenia ufundowaliśmy nagrodę w postaci opaski Garmin Vivosmart dla zwycięzcy turnieju jazdy na czas na trenażerze. 

Bieg Przełajowy 10km Stęszew

18 czerwiec 2016 - Gdańsk

Znudziło Ci się bieganie w ulicznej dżungli? Wszechobecny smród spalin, wielkomiejski zgiełk i hałas? Wpadnij do Stęszewa, odetchniesz w biegu pełną piersią. Leśna trasa otoczona polami, wiodąca wzdłuż jeziora. Jako partner imprezy ufundowaliśmy nagrodę w postaci opaski Garmin Vivofit oraz torby na pakiet startowe.  

2 edycja Maltańskie Kieretyny 

18 czerwiec 2016 Poznań

Zapraszamy na drugą edycję Maltańskich Kieretyn. Kieretyny to oryginalny bieg na 7km, który prowadzi po bezdrożach, między krzakami i drzewami w okolicach Jeziora Malta w centrum Poznania. Jako partner zawodów ufundowaliśmy medale pamiątkowe oraz torby w których zostaną rozdane pakiety startowe.    

4 PKO Nocny Półmaraton Wrocław 

18 czerwiec 2016 Wrocław

W trakcie 4 PKO Nocnego Półmartonu we Wrocławiu wypatrujcie peacemakerów w koszulkach z naszym logo. Peacemakerzy będą biegli z balonami wypełnionymi helem. Na każdym balonie będzie widniało tempo z jakim porusza się biegacz. Utrzymywanie założonego tempa pozwoli Wam osiągnąć zaplanowany czas końcowy zawodów.

Zielonka Challenge

18 czerwiec 2016 - Poznań

Park Krajobrazowy Puszcza Zielonka jest największym i najbardziej zbliżonym do naturalnego kompleksem leśnym Wielkopolski, położonym na północny wschód od Poznania. Już w najbliższą sobotę odbędą się tu zawody biegowe na trzech długościach 21km, 42km i 75km.   

2. edycja Dance Challenge

11 czerwiec 2016 - Luboń

Zapraszamy fanów tańca i dobrej zabawy do podpoznańskiego Luboń na drugą edycję Dance Challenge. W drugiej edycji wystartuje aż 1800 tancerzy. Misją turnieju jest popularyzacja tańca jako aktywnej formy spędzania czasu. Popiera taką formę aktywności, dlatego w tym roku zostaliśmy oficjalnym partnerem imprezy.           

3. Bieg Szerszenia

11 czerwiec 2016 - Oleśnica

Zapraszamy do podwrocławskiej Oleśnicy na trzecią edycję Biegu Szerszenia. Nocny Bieg Świętojański Bieg rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 21. Każdy z uczestników biegu jest zaproszony na wspólne biesiadowanie przy grillu i ognisku. Jako partner imprezy ufundowaliśmy nagrodę w postaci opaski Garmin Vivofit. Dodatkowo pakiety startowe będą rozdawane w naszych torbach firmowych.    

VII. Bieg o Puchar Burmistrza  

4 - 5 czerwiec 2016 Siechnice

SIŁA jest cechą motoryczną, która najlepiej określa poziom sprawności. Zależy ona od siły skurczu mięśnia rozwijanej przez mięśnie. Medal Biegaj w Siechnicach w ramach GP Powiatu Wrocławskiego wraz z pozostałymi dwoma biegami będzie symbolizował trzy najważniejsze zdolności motoryczne, którym każdy biegacz chcący rozwijać swoje umiejętności powinien poświęcać regularne treningi.

2. edycja PZU Gdańsk Maraton

14 - 15 maj 2016

Zapraszamy do Gdańska na drugą edycję PZU Maraton. Na naszym stoisku w dniu trwania wydawania pakietów startowych będziecie mogli spotkać naszych ekspertów z salonu firmowego z ul. Partyznatów 72. Expo to idealna okazja do zapoznania się na żywo z najnowszymi zegarkami firmy Garmin.

10km Szpot Swarzędz

8 maj 2016

Po raz kolejny wspieramy Bieg 10km Szpot Swarzędz. W tym roku nasze logo znajdziecie na mini plecaczkach w których będą rozdawane pakiety startowe. Popularność swarzędzkiego biegu wzrasta z roku na rok. Przewidywana liczba zawodników, którzy staną na starcie V edycji to aż 5 tysięcy biegaczy! Spośród wszystkich startujących zostanie rozlosowana nagroda główna czyli samochód Opel Karl.  

Bieg Konstytucji 5km i 10km

3 maj 2016 - Kobierzyce

Zapraszamy na drugą edycję biegu z Konstytucją w Kobierzycach. Z przyjemnością informujemy, że Garmin24.pl został oficjalnym partnerem zawodów. Biegacze będą mogli sprawdzić się na dwóch dystansach. Każdy zawodnik otrzyma w pakiecie startowym flagę Polski oraz okolicznościową koszulkę techniczną.          

Międzynarodowe Mistrzostwa Autostopowe

30 kwiecień 2016

Już po raz dziewiętnasty miłośnicy „podróży za jeden uśmiech” będą mieli okazję rywalizować w zawodach autostopowych. Tym razem organizator zaplanował wyścig na trasie Sopot-Zadar. Na pokonanie tego dystansu zawodnicy będą mieli tylko 4 dni. Popieramy tego typu imprezy dlatego postanowiliśmy ufundować nagrodę dla zwycięzcy wyścigu. Pierwsza para, która zamelduje się na mecie w Chorwacji otrzyma opaski monitorujące dobową aktywność Garmin Vivosmart.

Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej

30 kwiecień 2016

Zapisz się w historii księgi klasztoru w Henrykowie i wystartuj 30 kwietnia na dystansie 10 km lub półmaratonu. Pierwszy Bieg Śladem Księgi Henrykowskiej coraz bliżej. Bieg rozegrany zostanie na szutrowo-asfaltowej nawierzchni. Trasa nie jest płaska i posiada sporą liczbę podbiegów. Z przyjemnością informujemy że zostaliśmy partnerem strategicznym biegu!

Targi Sport Expo Poznań

15-17 kwiecień 2016

Zapraszamy do stolicy Poznania na 9. PKO Poznań Półmaraton oraz trwające przy okazji targi Sportu (Teren MTP Poznań). Na naszym stoisku Garmin24.pl będziecie mogli zapoznać się z najnowszymi zegarkami dla biegaczy od firmy Garmin. Będzie też możliwość zakupu zegarka. Możliwe formy płatności to karta płatnicza lub gotówka.  

Bike Festiwal

1-2 kwiecień 2016

W pierwszy weekend kwietnia w AMBEREXPO odbył się festiwal rowerowy. Impreza promująca rowerowy styl życia. A skoro mowa o aktywności z wykorzystanie roweru to nie mogło nas tam zabraknąć. Nasz ekspert z salonu garmin24.pl z ul. Partyzantów 72  prezentował najnowsze rozwiązania usprawniające treningi na jednośladzie. Chętni mogli przetestować na żywo działanie czujnika mocy Garmin Vector.

PZU Gdynia Półmaraton

18-19 marzec 2016

W trakcie expo które odbywało się przy okazji wydawania pakietów startowych do gdyńskiego półmaratonu mieliście okazję zapoznać się z najnowszymi zegarkami dla biegaczy i nie tylko. Największym zainteresowaniem cieszył się wielofunkcyjny Garmin Fenix 3. Targi były okazją do zaproszenia biegaczy do naszego firmowego salonu w Gdańsku.

Maltańskie Kieretyny

12 marzec 2016

W tym roku w okolicach Jeziora Maltańskiego w Poznaniu odbyła się pierwsza edycja biegu o dźwięcznej nazwie "Maltańskie Kieretyny". Zostaliśmy oficjalnym partnerem tej imprezy. Kieretyny to oryginalny bieg na 7km, który prowadzi po bezdrożach, między krzakami i drzewami. Kolejna edycja już 18 czerwca.      

Kolosy Gdynia

11-13 marzec 2016

Kolosy to nieoficjalna, ale powszechnie używana nazwa Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, największej w Europie imprezy podróżniczej, która każdego marca odbywa się w Gdyni. W trakcie trwania imprezy, a dokładniej w przerwach między prezentacjami uczestnicy mieli okazję zapoznać się z linią urządzeń Garmin.  

Knieje 2016

12 - 14 luty 2016

Targi Myślistwa i Strzelectwa, które odbyły się na terenie Targów Poznański stały się okazją do zaprezentowania urządzeń Garmin stworzonych z myślą o szkoleniu oraz śledzeniu psów. Systemy Garmin Alpha i Garmin Astro, które pozwalają określić położenie psa w trakcie polowania cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem myśliwych.       

Garmin24.pl ambasadorem Sport Challenge 

3 luty 2016

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy oficjalnym ambasadorem fundacji Sport Challenge, organizatora m.in. cyklu biegowego Warta Challenge czy Zielonka Challenge. Od teraz będziecie mogli nas spotkać na imprezach organizowanych przez fundację. Do zobaczenia na zawodach.      

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl